TERMOFOR Láhev ohřívací dětská 1L - JEDNOROŽEC
  • TERMOFOR Láhev ohřívací dětská 1L - JEDNOROŽEC

TERMOFOR Láhev ohřívací dětská 1L - JEDNOROŽEC

BFLHWP095177ASS

Dětská ohřívací lahev - termofor - s hebkým návlekem zvířecího kamaráda v podobě jednorožce. Vysoká kvalita použitého materiálu - kvalita BS (British standard), silnostěnný, dlouho drží teplo. Plastový uzávěr hrdla.

Množstevní slevy

Počet Jednotková sleva Ušetříte
3 3% Až do 21,08 Kč
6 5% Až do 70,26 Kč
12 10% Až do 281,04 Kč
24 15% Až do 843,12 Kč
36 20% Až do 1 686,24 Kč
234,20 Kč

193,55 Kč bez DPH

Počet

  Zásady zabezpečení

(upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)

  Zásady doručení

(upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)

  Zásady vrácení

(upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)

Popis

Gumové ohřívací láhve jsou určeny pro použití v domácnosti. Termofor plníme studenou nebo horkou vodou. Nedoporučujeme do termoforu nalévat vařící vodu, ale pouze vodu horkou a to do 2/3 objemu.Termofor je opatřen uzavírací plastovou zátkou. Objem je 1l.
Použití:
Držte gumový krček láhve ve vzpřímené poloze a naplňte láhev do poloviny. Dávejte prosím pozor aby přebytečný vzduch mohl z láhve unikat ven, tzn. láhev se musí odvzdušnit. Držte gumový krček ve vzpřímené poloze, nyní láhev opatrně položte na rovný podklad. Tlačte pomalu a opatrně vodu ze zadní části láhve do přední, dokud nebude v gumovém krčku vidět voda. Nyní můžete pevně utáhnout šroubovací uzávěr (ale nepřetáhnout závit). Láhev vyprázdněte dle potřeby: aby se láhev vysušila je třeba ji zavěsit neuzavřenou otvorem směrem dolů. Láhev skladujte neuzavřenou na chladném, suchém a tmavém místě. Důležité upozornění: láhev plňte pouze vodou teplou maximálně 40° a pevně utáhněte šroubovací uzávěr. Před použitím pokaždé zkontrolujte zda láhev neteče.

Detaily produktu
BFLHWP095177ASS
Nové
8 dalších produktů ve stejné kategorii:

Nasledujte nás na Facebooku