Lady VENEZIA Vůně do auta typ OCEANO•OCEÁN
  • Lady VENEZIA Vůně do auta typ OCEANO•OCEÁN

Lady VENEZIA Vůně do auta typ OCEANO•OCEÁN

MLNLV62459_5

Aromatická visačka - vůně DÁLEK OCEÁNU. Osvěžovač vzduchu do malých prostor. Otevřete odstřižením. Povytáhněte visačku a pověste tak, aby se nedotýkala okolního povrchu. Aromatickou visačku vytahujte ze sáčku postupně.

Množstevní slevy

Počet Jednotková sleva Ušetříte
3 3% Až do 3,38 Kč
6 5% Až do 11,28 Kč
12 10% Až do 45,12 Kč
24 15% Až do 135,36 Kč
36 20% Až do 270,72 Kč
37,60 Kč

31,07 Kč bez DPH

Počet

  Zásady zabezpečení

(upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)

  Zásady doručení

(upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)

  Zásady vrácení

(upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)

Popis

Lehká jako mlha, opojná jako cesta svůdnými vůněmi. Osvěžovače vzduchu do auta Lady Venezia zahalí vaše auto do oblaku svěžesti a účinně neutralizují nepříjemné pachy. Jejich složení umožňuje rozptýlení parfému do celého prostředí pro trvalý a dlouhotrvající účinek.
Vyberte si z vůní: Jahoda, Vanilka, Cedr, Borovice, Oceán, Levandule.

OBSAHUJE: Linalool, Lauraldehyde, NNI, Eucalyptol, CPAI, Geraniol, Citrus Sinensis peel oil expressed (Brasil), PPAI, d-Limonene: Může vyvolat alergickou reakci.

Standardní věty o nebezpečnosti: Může vyvolat alergickou kožní reakci. Toxický pro vodní organismy s dlouhodobými účinky. Pokyny pro bezpečné zacházení: Vyvarujte se vdechování prachu / dýmu / plynu / mlhy / výparů / sprejů. Nerozptylujte se v prostředí. Používejte ochranné rukavice / ochranný oděv / ochranu očí / ochranu obličeje / ochranu sluchu / ... Při podráždění kůže nebo vyrážce: vyhledejte lékařskou pomoc. Odstraňte veškerý kontaminovaný oděv a před dalším nošením jej vyperte. Sbírejte uniklý materiál.

Detaily produktu
MLNLV62459_5
Nové
8 dalších produktů ve stejné kategorii:

Kód: AXESG400BST

Značka: AXE

AXE / LYNX Sprchový gel 400ml BOOST

Stimulující pánský sprchový gel s guave a extrakty z lávových kamenů. S příjemnou, okouzlující vůní. Pro odvážné muže, kteří mají rádi originální vůni. Po každém sprchování se budete cítit jako znovuzrození.

Cena 89,00 Kč

73,55 Kč bez DPH

Zobrazit
Skladem

Nasledujte nás na Facebooku